Naše služby

Zajištujeme pořádání odborných seminářů, sympozií, konferencí a kongresů predevším v oblasti zdravotnictví.

Již od roku 1997 zajištujeme pořádání odborných seminářů, sympozií, konferencí a kongresů v oblasti zdravotnictví. Za tu dobu jsme realizovali stovky akcí s desítkami tisíc účastníků.

Akce organizujeme „na klíč“, tedy včetně všech souvisejících produkčních, marketingových a obchodních činností.

Naším cílem je svou činností přispět k úspěšnému a bezproblémovému průběhu akcí a k jejich vysoké odborné i společenské hodnotě. Vždy se snažíme o budování pevných, oboustranně hodnotných a dlouhodobých vztahů se zadavateli, účastníky i partnery.

I pro Vás rádi kompletně zajistíme přípravu a organizace malé či velké akce – od zvacího a registračního procesu až po návrh a realizaci doprovodného programu. S námi si můžete být jistí, že se můžete soustředit na oborné a vzdělávací aspekty, my se postaráme o vše ostatní.

FA9B7444
FA9B4384

Naše služby

tmp

Prezentace akce

Navrhneme vizuální styl komunikace a připravíme prezentační a registrační platformu na našem webu, nebo na samostatné webové stránce.

FA9B4581

Registrace a administrace účasti

Plně převezmeme zodpovědnost za zvaní a komunikaci s účastníky akce, včetně přednášejících a speciálních hostů. Postaráme se o výběr registračních poplatků a související administrativně-účetní procesy.

FA9B5189

Lokalita a služby

Vybereme správnou lokalitu pro dané publikum a velikost akce. Pomůžeme s vhodnou koncepcí a časovým harmonogramem eventu, zajištěním ubytování, cateringu a doprovodného či společenského programu.

FA9B5684

Technické řešení

Zajistíme řešení pro offline, online i hybridní formu akce. Máme zkušenosti s živými přenosy, tvorbou digitálního archivu a platformami pro hlasování a další interakci s účastníky.

FA9B4688

Vystavovatelé a partneři

Vytvoříme, nabídneme a zajistíme protiplnění pro vystavovatele a partnery. Připravíme výstavní a prezentační plochy. Přijmeme zodpovědnost za naplnění rozpočtu akce. Postaráme se kompletní administraci účasti a příspěvků firemních partnerů a podporovatelů akce.

IMG_3423

Produkce

Poskytneme komplexní servis v oblasti produkce. Navrhneme grafickou identitu konference. Vytvoříme a vytiskneme programy, letáky, brožury, certifikáty a ostatní tiskové materiály. Zabezpečíme fotografie a videozáznamy.

8_014
9_007

O společnosti SANOPHARM CZ

Společnost založili manželé Dana a Petr Salomonovi již v roce 1997, v návaznosti na předchozí fungování sesterské společnosti SANOPHARM, která se zabývala prodejem a distribucí léčiv. SANOPHARM CZ se od počátků své činnosti soustředí na oblast organizace odborných a vzdělávacích akcí v oblasti zdravotnictví.

Mezi obory, ve kterých bylo realizováno nejvíce akcí, patří například intenzivní péče a anesteziologie, urgentní medicína, kardiologie, gynekologie či radiologie. Vlajkovou lodí mezi konferencemi pořádanými společností SANOPHARM CZ je Colours of Sepsis, festival intenzivní medicíny, který za 25 let vyrostl v největší odbornou konferenci ve Střední Evropě pro lékařský i nelékařský personál z oblasti intenzivní péče a anesteziologie.

Od roku 2020 převzal vedení společnosti Petr Salomon ml., který se svým týmem zaměřuje na další rozvoj činnosti a kompetencí, které povedou k nadále vysoké spokojenosti zadavatelů, účastníků a partnerů akcí.